NONSTOP SERVIS +420 602 340 766

Elektroinstalace

Elektroinstalační práce Praha 9, Praha 10 a Praha východ

Provádíme elektroinstalační práce pro bytové domy, byty a rodinné domy. Řešíme poruchy elektroinstalace. 

  • výpadky a poruchy elektroinstalací
  • výpadky bytových, domovních a domácích rozvodů
  • poruchy světelných okruhů
  • poruchy zásuvkových okruhů

 Jsme spolehliví, flexibilní a v oboru máme více než 35 let zkušeností. Zákazník je pro nás na prvním místě.

Co je to elektroinstalace?

Jedná se o hrubé natáhnutí a vedení kabeláže. Elektroinstalace slouží k přenosu elektrické energie nebo k přenosu dat. A je důležité, abyste v prvopočátku zvolili správného partnera k provedení elektroinstalační práce. 

Nechte si poradit od zkušeného elektroinstalatéra

Každý elektroinstalatér by vám měl být schopný odborně poradit kudy a jak správně vést kabeláž. Vysvětlit vám na co si dát při instalaci pozor. Jde například o pozdější přístup ke všem spotřebičům. Především příprava a správné vyřešení kuchyňských linek vám může v budoucnu ušetřit mnoho trápení a starostí. Nepodceňujte zápach a jemné zabarvení rozbočných krabic. V nejkrajnějším případě hrozí nebezpečí požárů a následných nákladů na řešení možných poruch elektroinstalací. 

Jaký je rozdíl mezi elektroinstalací a elektro montáží?

Často se mě lidé ptají, jaký je rozdíl mezi elektroinstalací a elektro montáží. Ten rozdíl je docela zásadní. Pokud hovoříme o elektroinstalaci, pak se jedná o kompletní hrubé rozvedení kabeláže od a až po z. Na počátku máte v nejlepším možném případě plány a nákresy, podle kterých postupujete. Nebo poradíte a domluvíte postup na místě. Kdežto v případě elektro montáže se jedná buď o kompletaci stávající kabeláže nebo zásah do již existující sítě.

Revize elektroinstalací

Zajišťujeme revize a přihlášky k odběru po jednotlivých činnostech při zásahu do neměnných částí hlavních stoupacích vedení a elektroměrů. Revizní technik musí nejprve zásah do rozvaděče nahlásit, potom jistič před elektroměrem odplombovat a na konci naší práce rozvaděč dle připojovacích podmínek znovu zaplombovat.

Naším cílem je především kvalitně odvedená práce a spokojenost zákazníka. Využíváme nových pracovních postupů a moderní technologie.