NONSTOP SERVIS +420 602 340 766

Elektromontáže

 

Elektro montáže Praha 9, Praha 10 a Praha východ

Provádíme elektromontážní práce, opravy a údržbu elektrických zařízení. Elektro montáže pro bytové domy, byty a rodinné domy. Zvládáme rychlá havarijní řešení, rekonstrukce a opravy. Přizpůsobíme se vašim požadavků, rádi vám poradíme, máme více než 35 let zkušeností v oboru. Zákazník je pro nás na prvním místě.

Co je to elektro montáž?

Jedná se o hrubé natáhnutí a vedení kabeláže. Elektroinstalace slouží k přenosu elektrické energie nebo k přenosu dat. A je důležité, abyste v prvopočátku celé práce zvolili správného partnera.

Nechte si poradit od zkušeného elektroinstalatéra.

Každý elektroinstalatér by vám měl být schopný odborně poradit kudy a jak správně vést kabeláž. Vysvětlit vám na co si dát při instalaci pozor. Jde například o pozdější přístup ke všem spotřebičům. Především příprava a správné vyřešení kuchyňských linek vám může v budoucnu ušetřit mnoho trápení a starostí.

Jaký je rozdíl mezi elektroinstalací a elektro montáží?

Často se mě lidé ptají, jaký je rozdíl mezi elektroinstalací a elektro montáží. Ten rozdíl je docela zásadní. Pokud hovoříme o elektroinstalaci, pak se jedná o kompletní hrubé rozvedení kabeláže od a až po z. Na počátku máte v nejlepším možném případě plány a nákresy. Kdežto v případě elektro montáže se jedná buď o kompletaci stávající kabeláže nebo zásah do již existující sítě.

Naším cílem je především kvalitně odvedená práce a spokojenost zákazníka. Využíváme nových pracovních postupů a moderní technologie.